Tytuł

TWOJA PIERWSZA DEPILACJA BIKINI - [Depilacja woskiem bez tajemnic] - odc.6. giełda, polecicie go innej osobie dziś czy nie? Zobaczcie co inni piszą.

Statystyka

Liczba odsłon 175528, zainteresuje cię to może, zwiększ zasięg lub oceń materiał, dziś ocena otrzymana to 108.

Długość

Czas trwania: 3m 20s


Komentarze

- Poznaj komentarze innych osób dbających o urodę, lub zobacz sam film powyżej, podziel się z innymi zdaniem.
- W jakich miejscowościach sa Wasze salony? :)
- salon w szczecinie ?
- byłabym zainteresowana taka depilacja w panstwa salonie. tylko ze ja wgl nie jestem odporna na bol :/ jak minimalizuja panstwo to nieprzyjemne uczucie wyrywania wlosow u ludzi o niskim progu bolu?
- Ja polecam ;)
- taka depilacja to fajna sprawa, wystarczy sie przelamac, a efekty sa super:) ja jedynie o co sie obawialam to infekcje intymne, jednak w salonach jest naprawde sterylnie, a po depilacji aplikuje sobie przez kilka dni probiotyk Lactovaginal, ktory obniza pH oraz dostarcza mnosta zywych szczepow bakterii, ktore chronia pochwe przed infekcjami, teraz juz jestem calkiem spokojna:)
- Słyszałam właśnie o bezbolesnym wosku magix wax. To chyba dobry wybór przy depilacji tego typu. Każda kobieta boi się bólu i głównie z tego powodu nie decyduje się na taki zabieg. Sama się zastanawiam bo z tego co się dowiaduję to 4 tygodnie ma się spokoju więc chyba warto przecierpieć te kilkanaście minut.
- Mam do Państwa dość krępujące, przynajmniej z mojej strony, pytanie, gdyż nigdy nie poddawałam się depilacji woskiem bikini, a chciałam bardziej szczegółowo dowiedzieć się jakich ona dokładnie okolic dotyczy. Czy depilacja woskiem okolic bikini obejmuje takie partie jak: wzgórek łonowy, pachwiny i wargi sromowe większe? Czy depilacja ta obejmuje również tzw. depilacje głębszą - tzn. wewnętrzną (głębszą) część pośladków, czy pośladki jako całość (wierz i ich wnętrze) jest liczone jako oddzielna partia ciała? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

P.S. Czy w Poznaniu posiadają Państwo swój salon TFW, a jeśli nie to czy w przyszłości pojawi się on? Bardzo bym sobie tego życzyła, oj bardzo :)

Pozdrawiam!
- Mne bardzo przekonał bezbolesny wosk magic wax , w sumie nie spotkałam sie jeszcze w żadnym innym salonie żeby ktoś oferował coś takiego. Fajnie że sie wyróżniacie. 
- Tylko jak kogoś przekonać do takiej depilacji? Ja chciałabym namówić na to moja bliską znajomą ale ona bardzo sie krępuje. Jak wytłumaczyć jej że nie warto się aż tak stresować?